K chytré fasádě WEBER, chytrá sportovní kamera

Vybírejte fasádu chytře! Využijte jedinečné nabídky – vybírejte a nakupujte fasádu s chytrým bonusem. Od středy 16. 9. totiž k nákupu 20, 40 nebo 80 kusů kbelíků chytrých pastovitých omítek či osmi palet lepicího a stěrkového tmelu získáte jako bonus značkovou sportovní kameru. Prodejní akce je časově omezena – platí do 16. 10. 2020, ovšem nadčasová kvalita chytrých fasád WEBER trvá.

A proč chytré fasády? Protože odolávají!

Pastovité omítky vynikají svými jedinečnými vlastnostmi. Díky moderním technologiím zůstane vaše fasáda stále čistá, pevná a dlouhodobě krásná. Jejich údržba je tak nenáročná. Bonusem pak je, že mnohonásobně snižují riziko tzv. „zelenání fasád“. Chytré omítky se vyrábí v široké paletě barevných odstínů, na své si tedy přijde opravdu každý.

 

Chytré akční omítky Weber zahrnuté do akce:

weberpas extraclean active: samočisticí úprava, čistí vzduch, dýchá,

weberpas aquaBalance: stále suchá a čistá, živé a neblednoucí barvy, s vlákny zajišťující pevnost a odolnost,

weberpas extraClean: odpuzuje vodu a nečistoty, obsahuje ochranné kapsle proti řasám, v tradičních oblíbených odstínech.

Chytrý lepicí a stěrkový tmel zahrnutý do akce:

webertherm elastik: pružný, s vynikajícími užitnými vlastnostmi.

Do akce se započítává pouze ucelený nákup jednoho typu omítky, jedné barvy, a jedné zrnitosti na jedno závozové místo. Sledujte pravidla a bližší informace o chytrých omítkách o této časově limitované akci na stránkách cz.weber nebo u prodejců stavebních materiálů.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Firma. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *