Kontinuálně lisovaný laminát na dekor dveří

Jihlavský producent MASONITE CZ s tradicí výroby již od roku 1960 uvádí na trh interiérové dveře v nových horizontálních dekorech s povrchem Laminát SPECIAL (kontinuálně lisovaný laminát). Nové horizontální dekory jsou v provedení – borovice finská, dub přírodní a bardolino.

Masonite_dveře_CPL special_DOMINANT_BARDOLINO horizont_n

Masonite dveře CPL special DOMINANT BARDOLINO horizont

Povrch CPL laminát SPECIAL vykazuje vysokou odolnost proti poškození, vyznačuje se snadnou údržbou a vysokou životností. Pro své výhody a také dobrý poměr cena/výkon se řadí mezi nejčastější volbu povrchu.

Masonite_dveře_CPL special_QUADRA sklo_BOROVICE finská_horizont_n

Masonite dveře CPL special QUADRA sklo BOROVICE

Interiérové dveře v nových horizontálních dekorech borovice finská, dub přírodní a bardolino jsou určeny pro rodinné i bytové domy, penziony, hotely, restaurace i kancelářské prostory, kde budou ceněny pro své vlastnosti – odolnost, životnost a snadnou údržbu. Moderní dřevodekor se dá kombinovat s hliníkovými páskami, různou velikostí, barvou prosklení i typem klik.

Masonite_dveře_CPL special_ALU IV_DUB přírodní_horizont_n

Masonite dveře CPL special ALU IV DUB přírodní

K individuální specifikaci slouží online konfigurátor dveří, ve kterém si každý navrhne kompletní sestavu dveří od zárubní až po kliku a ušetří tak čas při jednání s prodejcem. Online konfigurátor dveří s výběrem z více než 1 500 druhů je k dispozici na webu www.masonite.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Firma. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *